Kauplused

Meie esinduskauplustes „JUVEEL“ on suurim valik meie oma toodangut. 

Erinevates ehtekollektsioonides vaheldub traditsiooniline klassika moodsa trendikusega. Erinevad vääris- ja poolvääriskivid koos oma värvinüanssidega moodustavad täiusliku valiku igale kvaliteeti ja väärikust hindavale inimesele.

Meie kauplustest leiab iga kingiotsija koos meie klienditeenindaja lahke abiga meelepärase kingituse kallile inimesele, sest ehteid saab edasi kanda põlvest põlve.

Meie kauplused asuvad Tallinnas: 

Meie Roccal al Mare ja Järve keskuse kauplustes on esindatud ka Soome ehtebrändi "KOHINOOR" abielusõrmuste valik. "KOHINOOR" brändi iseloomustab kõrge kvaliteet ja elegantsed mudelid. Ainukesena Eestis on võimalik JUVEELI kauplustes osa saada ka elegantsest Saksa brändist "SUENO", mille südameks on eristuvad ja värskendavad hõbeehted.

Eksklusiivsed lauanõud ja lastelusikad moodustavad väga olulise osa esinduspoodide tootevalikust. Pea kogu kollektsioon on alati kauplustes saadaval ning klienditeenindajate professionaalsete soovitustega saate enda koju komplekteerida täiusliku õhtusöögikatte. 

Lastelusikad on üheks olulisemaks märksõnaks Juveeli tootevalikus ning seda just oma  pikaajalise edukuse ja traditsioonide pärast. Hõbedast lusikad on igati sobiv kingitus lapse sünni, ristimise, esimese hamba ning muude oluliste sündmuste puhul.

 

Pildid / - ilupilt_kauplused