EESTI DISAINEHTED MEIE KAUPLUSTES

Meie esinduskauplustes on müügil Eesti kvaliteetse disainehte sünonüüm- LUMMUS.

LUMMUS on Eestis tööstuslikult toodetud isikupärane disainehete kollektsioon, mis sisaldab erinevaid, Eestist inspireeritud ehtesarju. LUMMUS on tasakaal autoriehte ja massitoote vahel.

LUMMUSe ilu ei ole vaid silmades, see on tunnetuses. Kõik ehted valmistatakse kvaliteetsest hõbedast, lähtudes käsitöö traditsioonidest ning kasutades kaasaegseid tehnoloogiaid. Puitdetailid valmivad MTÜ Pimedate Töökeskus Hariner eritellimustööna.

LUMMUS kannab endas põhjamaist eksootikat, väärikust, originaalsust. See on ühtaegu eksklusiivne ja taskukohane.

LUMMUS on ürgsete Eesti juurtega, kuid peegeldab samal ajal maailma trende. LUMMUS on Eesti disainerite vastus maailmale. Ligi sajandi vältel Eestimaa ilust inspireeritud ehteid valmistanud Eesti Juveel kutsus enda vaimustust jagama kolm siinset tippehtedisainerit Krista Lehari, Birgit Skolimowski ja Gvido Valickise. Üheskoos sündis LUMMUS – võrratud ehted, mis väljendavad Eestimaa ilu kogu selle eritahulisuses.

Vaata lähemalt www.lummus.ee

Lisaks on meie erikauplustest võimalik EESTI DISAINI austajal leida omale kaunis, pilkupüüdev ning erakordne ehe tuntud EESTI brändide hulgast nagu: 

1) New Vintage by Kriss

NVByK on Eesti üks tuntumaid ja edukamaid ehtebrände, mida müüakse kokku 12 riigis. See on 5 aastat tegutsenud bränd, mis loob stiilseid, kantavaid ja väikese “kiiksuga” ehteid iseseisvale ja isepäisele naisele. Algusest peale on nad julgustanud naisi unistama suurelt, unustama reeglid ning elama täiega.
Ja loomulikult armastavad nad ilusaid kive, eriti neid, mis on natuke tahumata ja nurgelised.
Kõik ehted on disainitud ja valmistatud Eestis!
NVByK osalenud väga mitmetel moeshowdel ja teinud koostööd mainekate eesti disaineritega sh Katrin Kuldma, Piret Ilves, Kätlin Kikkas (KÄT).

Müügil Kristiine ja Rocca al Mare keskuse Eesti Juveelis.

2) Birgit Skolimowski Jewellery

Birgit Skolimowski Jewellery bränd esindab lihtsasse vormi kujundatud naiselikke ja romantilisi ehteid. Ehted peegeldavad kunstnikku ja brändi autorit Birgit Skolimowskit ennast, tema elu, meeleolusid ja läbielamisi. 

Birgit Skolimowski ammutab inspiratsiooni ehete loomiseks elust enesest – nii kiirest linnaelust kui ka vaiksest loodusest. Kunstnik on öelnud, et kõige enam mõjutavad teda inimesed meie ümber. Ta loob ja kujundab ehteid alati mõeldes, kuidas ja kes võiksid neid kanda. Sellest tulenevalt ei ole brändi poolt esindatav stiil läbi aegade püsiv – nii nagu me ise oleme pidevas muutumises, nii nagu muutuvad ka aastaajad, muutuvad ka Birgiti ehtekollektsioonid.

Kuna kunstnik hindab ehetes käega tegemise jälge, mida tehnoloogia abil ei ole võimalik saavutada, on Birgiti ehted alati isiklikud, lähedased ja soojad.

Olulisel kohal Birgit Skolimowski Jewellery tööpõhimõtetes on lisaks metallidele teiste ehetes kasutatavate algmaterjalide valiku teadlik ja rõhutatud mitmekesisus, mis teeb kunstniku töö põnevaks ja annab piiramatuid võimalusi.

Birgit on lõpetanud EKA-s ehtekunsti eriala ning ehete loomisega tegelenud üle kümne aasta. Hetkel tegutseb Birgit Skolimowski Jewellery ühes armsas vanalinna ateljees, kus kunstniku igapäevaseks püüdluseks on luua meie aina tõsimeelsemasse ja kiirustavamasse maailma killuke puhast ilu.

Müügil Kristiine keskuse kaupluses Eesti Juveel.