ECOS JEWEL

Ecos Jewel on esimene bränd, kes mõtles välja loodussõbraliku ehte- sidudes omavahel väärismetallid ja puidust elemendid.

Kõik materjalid on saadud läbi taaskäitluse. Nende ehete tootmiseks pole otseselt langetatud mitte ühtegi puud. ECOS tooted on valmistatud Itaalias ning need on toodetud, pidades silmas ökoloogilisuse ning jätkusuutlikkuse põhimõtteid. ECOS on ehe, mille valmimise käigus ühendatakse kullassepa töö puidukunstiga.

 Ehted on kohandatud just Sinu isiksuse järgi

Tootevalikusse on lisandunud uusi võluvaid ehteid! Esindatud on lisaks mahagonile, saarele, tammele, pähklipuule ja kirsipuule ka eebenipuu. 

Pildid / banner 2

Kintsugi kollektsioon- vägagi väärikad ehted, millel on oma lugu

Kintsugi kollektsioon on saanud inspiratsiooni Jaapanist. Kui keraamiline objekt puruneb, parandatakse seda kullaga, kuna siis omandab katkine ese täiesti uue väärtuse, ta muutub isegi kaunimaks kui ta algselt oli.

Kintsugi praktika on sündinud ideest, et ebatäiuslikkusest võib sündida palju võimsam, täiuslikkus täiesti uuel tasandil.

Kollektsiooni puhul räägibki mõra Murano klaasis ebatäiuslikkusest, mida on täiustamas ehte keskel asetsev puit, mis annab ehtele täiesti uue väärtuse. Puit tähendab võrratut loodust ja selle imelisi omadusi, mida me kõik väga hindame. Ehet kroonivad Swarovski kristallid, mis annavad tootele imepärase sära. Ehe on saanud täiesti uue tähenduse.

 

Milline puit suhestub just sinu olemusega?

 Pildid / saarepuuSaarepuu tähendab kiiret kasvu ja kannatab välja ekstreemsed keskkonnatingimused. Seda tüüpi puit sobib loomingulisele isiksusele, kes suudab probleemidele erinevates tingimustes intuitiivselt tõhusad lahendused leida. See isiksus tajub raskusi kui inspiratsiooniallikaid ja järgib oma südant.

Pildid / mahagonMahagon peidab endas tohutult tugevat ja tihedat puitu. Tal on täidlane ja soe ilme. Antud puit ühtib tugeva isiksusega, kes rihib sihikindlalt oma eesmärkide suunas. Selline isiksus keeldub järgimast teiste etteantud reegleid ja on üldiselt ekstravert. 

Pildid / tamme puitTamme iseloomustab kõva puit ja tugev tüvi. Sellel on karm välimus, kuid ta tuum on õrn. Seda tüüpi puit sobib julgele ja vastupidavale isiksusele, kes elab piiranguteta, vältides sotsiaalseid süsteeme. See isiksus võtab uued muutused vapralt vastu ja tal on sügav, tundlik hing. Julgust ammutab ta asjaolust, et seisab kindlalt kahe jalaga maa peal.

Pildid / pähklipuuPähklipuul on majesteetlik välimus, ta on tugevate juurte ja tüvega. Pähklipuu paistab silma oma ereda ja särava puidutüübiga. Seda tüüpi puit sobib karismaatilisele isiksusele, kes suudab enda vastu huvi äratada ja teenib välja kuulaja austuse. See isiksus on enesekindel, annab energiat, positiivsust ja nakatab teisi oma entusiasmiga.

Pildid / kirsipuu Kirsipuu tähendab kompaktset ja vastupidavat elegantset puitu, ta puhkeb õrnalt õide ning vajab valgust. Seda tüüpi puit sobib romantilisele isiksusele, kes tuleb stiilselt toime igapäeva eluga ja laseb end emotsioonidel kanda. Antud isiksus on alati veetlev ja teda iseloomustab romantiline suhtumine.

 Müügil Rocca al Mare, Kristiines ja Järve keskuse kauplustes "EESTI JUVEEL", Kadaka tee 36 kauplustes "JUVEEL".