Kui näed e-kirja moonutatult, siis vajuta siia.
  Juveel  
Uudiskiri #57 | Märts 2018 | www.juveel.ee
Juveel
 
Talvise paastukuu lävel

Tere head kliendid

Veebruar kinkis meile tõeliselt väärika talve!
See külmalaine koos meeletult ilusate lumiste vaadetega on andnud omajagu vunki, et tunda endas karastatud põlisrahva juuri, et toimida ka siis, kui nii mõnigi auto väga hästi tööle minna ei taha.

Kes aga tõbiseks jäänud, siis neile: varesele valu, harakale haigus ja teed tehes mee tõstmiseks kasutada tervendavat hõbelusikat ;)

Meie veebruaris aset leidnud esimene nö lauakate õnnestus väga kenasti – teemaõhtu KATAME LAUA HÕBEDAGA sai hubane ning informatiivne. Oli mõnus, meeleolukas, õdus. Kohalkäinutel jagus häid sõnu ning ega meie armast Enet väga üksi ei jäetudki. Ikka tuli tal vastust anda või meenus mõni huvitav lugu, mida kindlasti jagama pidii. Aitäh kõigile osalenutele! Ning kutsume juba uuesti külla! Info allpool.

PS: kes te olete hõbedaste rukkilillede jahil – oleme jooksvalt täiendanud tootevalikut!
Nüüd on saadaval ka mõned uued mudelid. Kes asuvad väljapool Tallinnat, siis julgustame kasutama kodulehe kaudu ostmise võimalust. Lähemate küsimuste korral info saamiseks saab pöörduda otse müügiosakonda telefonitsi või emaili teel myyk@juveel.ee.

 

Inspireerivate kohtumisteni
Juveel

#eestijuveel
#lummusjewellery
#meistritetehtud

 
       
 

Juveel

 

 

 

 

Palume märkida enda kalendrisse
27. märts - tuleb teemaõhtu2!

JUVEEL OÜ meistritekoda saab tänavu 95. aastaseks.

Kutsume teid külla, palume lauda!

Järgmine teemaõhtu toimub teisipäeval
27. märtsil 
kl 16:30 – 18:30

Sel korral kõne all lastelusikad, nende loomine, disain ning valmistamine, tavad ja uskumised. Kas teadsite, et varemalt oli kombeks kinkida lapse sünni puhul väike lusikas ja ülikooli lõpetamisel juba supilusikas? Või miks on vanemad lastelusikad suured ning kaasaegsed väiksemad?

Teemaõhtu on kõigile osalistele tasuta.
Ent huvilistel palume end registreerida siin aadressil
https://goo.gl/forms/S8NQj1SVRFtkmYLo1

Inspireerivate kohtumisteni!

 
  Juveel

Naistepäeva pakkumine

Pärl on kalliskivide kuninganna ning kuningannade kivi!

Ning tõeliste pärlite kõrvale sobivad vaid päris ehedad pärlid ;)
Meie kauplustes on müügil lai valik erinevaid pärlid erinevates mõõtudes ning värvitoonides. Ühtlasi varieeruvad tooted - on niikullast kui hõbedast ehteid, sallihoidja, nabarõngas jms. 

Naistepäevast kantuna 1. - 11. märtsil kõik pärlitega ehted 15% soodsamad.

Kliendikaardi omanikele lisandub boonusena -5%.

 

"Ja üleüldse," oli Anne ükskord Marillale öelnud, "ma usun, et kõige toredamad päevad ei ole need, kui midagi erilist või põnevat juhtub, vaid hoopis need, mis toovad väikseid lihtsaid rõõme, mis järgnevad üksteisele niisama sujuvalt ja pehmelt, nagu pärlid üksteise järel niidi otsa libisevad."

― L.M. Montgomery, "Anne of Avonlea"

 
  Juveel

Eesti disain meie kauplustes

Bränd New Vintage by Kriss loob stiilseid ja väikese “kiiksuga” ehteid omajagu isepäisele naisele, kes otseloomulikult armastab ilusaid kive – eriti neid, mis natuke tahumata ja nurgelised.

Inspiratsiooni disaini või kollektsiooni jaoks leiab brändi disainer Kriss Eglite väga erinevatest allikatest. "Vahel annab esmase tõuke kivimi lugu, välimus; teisel korral on selleks hoopis väga praktiline vajadus mõne kindla riietumisstiili juurde leida täpselt õige aksessuaar või on hoopis mõni emotsioon, mida tunnen, et tahan ka teistega jagada." Samuti annavad Krissile inspiratsiooni ägedad naised, unistused ja mälestused.

New Vintage by Kriss ehtebrändi tuntakse eelkõige kivide poolest. Muuseas, Kriss on varasemas artiklis paljastanud, et neid ehteid hakkas ta valmistama peale ärevat sündmust. "Nimelt varastati minult aastaid tagasi kõik ehted ära ja kuna metalliallergia tõttu ma odavaid materjale kanda ei saanud, hakkasin ise endale ehteid valmistama. Mul vedas, et alguses olid mul oma teadmistega abiks kaks head sõpra, kellest üks juveliir ja teine kõva käsitöömeister – nemad näitasid mulle esimesed võtted ja andsid ka infot, kust õigeid materjale tellida."

Kõik ehted on disainitud ja valmistatud Eestis ning nendes on kasutatud peamiselt poolvääriskive, hõbedat ning kullaga täidetud metalli.

Oma ehete stiili võtab Kriss Eglite kokku ühe sõnaga: cool!

New Wintage by Kriss tooted saadaval kauplustes Eesti Juveel, mis asuvad Kristiine ja Rocca al Mare Keskustes.

 
  Juveel

Ma räägin teile loo ühest erilisesest ehtest.

Kas teadsite, et ...

… peale 13 aastat töötamist meie ettevõttes on müügijuhi Marliisi ehtelaekas kullast kaelakett koos huvitava ripatsiga ning klassikalised kullast kõrvarõngad. Õigemini ripuvad need tema küljes ning ehtelaegas on hoopis tühi. Sest seal ei olegi midagi muud. Nada. Nichts. Nothing.

Kui olete kirjutanud näoraamatus Eesti Juveeli fännilehele, saatnud e-kirja aadressile myyk@juveel.ee või helistanud müügiosakonda, siis väga tõenäoliselt olete puutunud kokku müügijuhiga Marliis Lilleaed.

Oma esimesel tööpäeval 5. mail 2005 asus ta tööle müüjana Kadaka tee 36 kauplusesse, kus üsna algajana kohe esimesel päeval ka noomida sai – olevat tema pluus just nõnda napp, et nähtavale ilmunud naba just mitte väga kohaseks ei peetud. Kuid oma vaheda mõistuse, konkreetsuse ja töökusega on Marliis läbi aastate tõestanud end sedavõrd, et nüüd pea kolm aastat ta müügijuhi ametit peab.

Umbes nii kaua on tema kaelas ka ripats, mille kinkis ema. Tegelikult on tegemist ristiga, millest vast esiotsa aru ei saagi – mis oli ka Marliisi soov. Marliisi ema pidas oluliseks kinkida oma kahele tütrele väärikas kullast rist. Kuna Marliis ise leeritatud pole, siis ei soovinud ta ka päris äratuntavat risti motiivi. Samas austades ema soovi ning tema usku risti kaitsvasse võimesse otsis ta pikalt nii siit kui sealt, kuni leidis Eesti Juveeli toodete valikust “selle õige.”

Kuloni kujundas juba aastaid varem meistritekoja endine kullassepp Artur Rusin. Marliis kannab seda pea iga päev, võttes ära vaid ööseks ning saunaõhtutel. Nõnda on kaelakee temaga nii argiste toimetuste juures kui erinevatel pidupäevadel – isegi kui rist ei pruugi rõivastusega just päris maksimaalselt sobituda, siis see on ehe, mis omanikuga kõik seiklused, ülesanded ning tähistamised kaasa teeb ja läbi elab. 

Kullast ripatsi on stiliseeritud justkui nõtkeks kujundiks, mis vahest paindub, kuid ei murdu – just nagu Marliiski!

 

 
 

 

Ilusat talve jätku ning inspireerivate kohtumiseni!
JUVEEL , Anno 1923

#eestijuveel   #lummusjewellery   #meistritetehtud

Uudiskirja koostas 
Piret Mägi, piret.magi@juveel.ee

Antud uudiskiri on osa lojaalsusprogrammist ning see laekub igale kliendile, kes on omandanud kaupluste Eesti Juveel ja Juveel kliendikaardi. Kliendikaardi kohta saab täpsemat infot meie kodulehelt  http://www.juveel.ee/kliendikaart 

 
         
Banner   Banner   Banner
         
MEIE KAUPLUSED
  Kristiine keskus
Endla 45
+372 6 650 327
E-P 10.00-21.00
Rocca al Mare
Paldiski mnt. 102
+372 6 659 022
E-P 10.00-21.00
 
       
  Järve keskus
Pärnu mnt. 238
+372 6 610 232
E-P 10.00-21.00
Kadaka tee 36
+372 6 997 166
E-R 10.00-19.00
L-P 10.00-16.00
Pärnu mnt. 8
+372 6 444 216
E-R 10.00-19.00
L-P 10.00-17.00
 
             
OÜ JUVEEL Kadaka tee 36, 10621, Tallinn Tel: 6997 111 Faks: 6997 222 myyk@juveel.ee
Saite selle e-kirja, sest olete liitunud meie uudiskirja saajate nimekirjaga.
Kui Te ei soovi edaspidi antud uudiskirja saada, siis vajutage siia.