ECOS JEWEL

Ecos Jewel on esimene bränd, kes mõtles välja loodussõbraliku ehte- sidudes omavahel väärismetallid ja puidust elemendid.

Kõik materjalid on saadud läbi taaskäitluse. Nende ehete tootmiseks pole otseselt langetatud mitte ühtegi puud. ECOS tooted on valmistatud Itaalias ning need on toodetud, pidades silmas ökoloogilisuse ning jätkusuutlikkuse põhimõtteid. ECOS on ehe, mille valmimise käigus ühendatakse kullassepa töö puidukunstiga.

 Ehted on kohandatud just Sinu isiksuse järgi

Müügil Rocca al Mare ja Kristiines keskuse kauplustes "EESTI JUVEEL", Järve keskuse ja Kadaka tee 36 kauplustes "JUVEEL".

Pildid / banner 2

 

Milline puit suhestub just sinu olemusega?

 Pildid / saarepuuSaarepuu tähendab kiiret kasvu ja kannatab välja ekstreemsed keskkonnatingimused. Seda tüüpi puit sobib loomingulisele isiksusele, kes suudab probleemidele erinevates tingimustes intuitiivselt tõhusad lahendused leida. See isiksus tajub raskusi kui inspiratsiooniallikaid ja järgib oma südant.

Pildid / mahagonMahagon peidab endas tohutult tugevat ja tihedat puitu. Tal on täidlane ja soe ilme. Antud puit ühtib tugeva isiksusega, kes rihib sihikindlalt oma eesmärkide suunas. Selline isiksus keeldub järgimast teiste etteantud reegleid ja on üldiselt ekstravert. 

Pildid / tamme puitTamme iseloomustab kõva puit ja tugev tüvi. Sellel on karm välimus, kuid ta tuum on õrn. Seda tüüpi puit sobib julgele ja vastupidavale isiksusele, kes elab piiranguteta, vältides sotsiaalseid süsteeme. See isiksus võtab uued muutused vapralt vastu ja tal on sügav, tundlik hing. Julgust ammutab ta asjaolust, et seisab kindlalt kahe jalaga maa peal.

Pildid / pähklipuuPähklipuul on majesteetlik välimus, ta on tugevate juurte ja tüvega. Pähklipuu paistab silma oma ereda ja särava puidutüübiga. Seda tüüpi puit sobib karismaatilisele isiksusele, kes suudab enda vastu huvi äratada ja teenib välja kuulaja austuse. See isiksus on enesekindel, annab energiat, positiivsust ja nakatab teisi oma entusiasmiga.

Pildid / kirsipuu Kirsipuu tähendab kompaktset ja vastupidavat elegantset puitu, ta puhkeb õrnalt õide ning vajab valgust. Seda tüüpi puit sobib romantilisele isiksusele, kes tuleb stiilselt toime igapäeva eluga ja laseb end emotsioonidel kanda. Antud isiksus on alati veetlev ja teda iseloomustab romantiline suhtumine.